Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sháním kontakt na některého z členů,kteří působili v Orlíku v letech 1990/91. Informace o roku 1990 mám z různých zdrojů příp.jsem  je odvodil z informací od Ády Vitáčka a Šimon Budského,Petr Štěpánek mi neodepsal. Nejvíc by se asi hodil kontakt na Davida Matáska (ikdyž někdy překrucuje) nebo Martina Limburského a Jakuba Malečka.Dan Landa- asi stejný problém jako David Matásek,ale dalo by se z něj něco málo dostat. Čerpat jejich vyjádření z bulvárních škvárů se mi vážně moc nechce. Ptal jsem se Ády Vitáčka na kontakt na Landu nebo Matáska, odpověděl mi takto:

,,nemám kontakt na ani jednoho a nijak zvlášt mě to nemrzí."


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Landovo působení

(Raty, 16. 4. 2009 18:31)

vím jen tolik co mi napsali bývalí spoluhráči Áda a Šimon,kteří ho znali mezi lety 1988/89(Áda se s nim kvůli albu v roce 1990 málem soudil).přímo na něj sem se nevyptával,spíš na Davida Matáska

,,Rozhodně byl klidnější a umírněnější než Dan."

z čehož usuzuji že rasistické texty vznikly nejspíše v Landově hlavě( rasistický byl hlavně když byl namol -to byl snad na všech koncertech).většina textů je vlasteneckých ani Bílou ligu na albu nelze brát jako rasistickou(což na koncertech byla)

oficiální životopis je napsanej s chybama a o Orlíku je tam toho málo.zkusim se Ády ještě trochu poptat,uvidím

soukromí

(Raty, 16. 4. 2009 18:16)

nechce se mi ty kontakty příliš rozdávat protože už když sem s nima dopisoval já tak odepisovali ale bylo vidět že po pár emailech už toho měli dost.budu je rozdávat s rozvahou a už fakt jen minimu lidí a to přes mail.

Kontakt

(AK.evca@seznam.cz, 16. 4. 2009 13:59)

Kdyby bylo možné sehnat kontakt na někoho ze skupiny Orlík byla bych moc ráda :-) Jinak děkuju za info, které tu je.

Potřeba informací

(Eva, 16. 4. 2009 13:57)

Jsem student 3. ročníku gymnázia a mám ročníkovou práci na téma: Vývoj Daniela Landy. Mám mnoho informací z této doby, ale z jeho působení v Orlíku se nedá sehnat moc ověřených informací. Nechtěla bych ve své práci uvádět nesmyslné údaje. Moc by mi pomohlo, kdyby jste sem hodili nejaké informace. Dík.

:-)

(danhruby, 29. 3. 2009 22:06)

Skvělá práce.

Kontakt

(Pit.Buil@seznam.cz, 15. 3. 2009 1:01)

zdravim
prosimte nemohl by jsi mi dat kontakt na nekoho ze clenu orliku? chtel bych snim udelat rozhovot. odpeis prosim na mail. zatim